خداوندا! در روز پیوند آسمانی علی علیه السلام و فاطمه علیها السلام از تو می‌خواهیم که به همه زوج‌های جوان مسلمان، بینش و سعادت عطا فرمایی.

فرا رسیدن سالروز ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه علیها السلام، این دو بنده پاک و بی مانند خداوند، بر همگان فرخنده باد.
سالروز ازدواج بابرکت و آسمانی حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه علیها السلام بر متّقیان مسلمان در سراسر جهان مبارک باد.
تنها از یگانه معصومه عالم برمی‌‎آید که در شب زفاف، لباس عروسی‌اش را به نیازمند ببخشد.
دست‌های به هم پیوسته زهرا و علی علیهما السلام در این شب مبارک آغاز ولادت ولایت در خاندان رسول است.
سالروز ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه علیها السلام بر اهالی ایمان و معرفت فرخنده باد.
فرا رسیدن سالروز ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه علیها السلام بر همه زنان و مردان مؤمنی که به تازگی زندگی مشترک خود را آغاز کرده‌اند، خجسته باد.
فرا رسیدن سالروز پیوند آسمانی و باسعادت حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه علیها السلام را به پیشگاه فرزندان آنان؛ حضرات معصومین علیهم السلام تبریک می‌گوییم.
فرا رسیدن سالروز ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه علیها السلام بر تمامی نوعروسان و تازه دامادان مسلمان گرامی باد.
سالروز ازدواج شکوهمند حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه علیها السلام بر همه مسلمانان جهان فرخنده باد.
فرا رسیدن سالروز پیوند آسمانی حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه علیها السلام را به همه زوج‌های جوان مسلمان تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم.
فرا رسیدن سالروز پیوند آسمانی امیرالمؤمنین علیه السلام و حضرت فاطمه علیها السلام بر زوج‌های نیک‌سیرت مسلمان فرخنده باد.
سالروز ازدواج امام علی و حضرت فاطمه علیها السلام بر همه مؤمنان، به ویژه زنان و مردان پاک‌نهاد مبارک باد.
روز ازدواج، روز همّت همگانی و عزم ملّی برای ترویج تزویج جوانان و ترغیب آنان به پیروی از سنن پسندیده نبوی بر ایرانیان پرهیزکار و نیکونهاد گرامی باد.
فرا رسیدن روز ازدواج، روز تکریم زوج‌های جوان، بر این عزیزان و والدین روشن‌بین آنان فرخنده باد.
روز ازدواج، روز یادآوری این نکته به ما بزرگ‌ترهاست که با تقویت ایمان و معرفت و توکل به لطف راهگشای خداوند متعال در وجود جوانان، چراغ امید را در دل آنان بیفروزیم و آنها را به انتخاب درست و ازدواج آسان ترغیب کنیم.
سال روز پیوند مظهر احسان و جود با دردانه زیور عالم، یاس آل محمد صلی الله علیه و آله مبارک باد.
فاطمه علیها السلام، امانتی بود که خدا به محمد صلی الله علیه و آله سپرده بود و او هیچ امانت داری را پس از خویش، بهتر از علی علیه السلام سراغ نداشت.
سال روز پاک ترین، زلال ترین، شادترین و مقدس ترین پیوند هستی مبارک باد.
اینک دست مقدس فاطمه علیها السلام ، در دست بی کران علی علیه السلام ، حلاوت هلهله فرشتگان را لمس می کند و شور کبریایی افلاکیان را برمی انگیزد.فرا رسیدن روز ازدواج، روز تأکید بر کامل کردن نیمه دیگر دینداری، بر زنان و مردان تقواپیشه و مطیع امر الهی خجسته باد.
فرا رسیدن روز ازدواج، روز ارج نهادن به پیروی از سنّت و سیره پاک نبوی صلی الله علیه و آله ، فرخنده باد.
ازدواج فاطمه حضرت زهرا علیها السلام و امام علی علیه السلام ، آسمانی ترین پیوند زمین است.
ترویج فرهنگ ازدواج آسان و کمک به انتخاب همسر مناسب، کوچکترین کاری ست که از ما بزرگترها برای خوشبختی فرزندانمان ساخته است؛ از این وظیفه غفلت نورزیم.
فرا رسیدن روز ازدواج، مصادف با سال روز پیوند مبارک و ملکوتی حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه زهرا علیها السلام خجسته باد.
فرا رسیدن سال روز پیوند ملکوتی و مبارک حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه زهرا علیها السلام ، این الگوهای صحیح ازدواج معنوی، بر شما پیروان منش و بینش معصومین علیهم السلام خجسته باد.